Витяжка Perfelli K 614 Black Country LED чорний
Фото 7 |
Perfelli K 614 Black Country LED чорний Campaneleпотужна слонова кістка чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli K 614 Black Country LED чорний
Усі ціни 21 →Perfelli Perfelli K 614 Black Country LED | 9 999 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli K 614 Black Country LED | 9 999 грн. |
Вытяжка Perfelli K 614 Black Country Led | 9 999 грн. |
PERFELLI K 614 Black Country LED | 9 499 грн. |
Perfelli K 614 Black Country LED офіційна гарантія | 9 699 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Perfelli K 614 Black Country LED
Ціни на Perfelli K 614 Black Country LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli K 614 Ivory Country LED слонова кістка | від 9 998 грн. | 1 пропозиція | ||
Perfelli K 614 Black Country LED чорний | від 9 019 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →