Витяжка Perfelli K 6402 BL 850 LED чорний
Фото 11 |
Perfelli K 6402 BL 850 LED чорний 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli K 6402 BL 850 LED чорний
Усі ціни 21 →Perfelli Perfelli K 6402 BL 850 LED 5902767158770 | 3 959 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli K 6402 BL 850 LED | 3 959 грн. |
Вытяжка Perfelli K 6402 Bl 850 Led | 3 959 грн. |
PERFELLI K 6402 BL 850 LED | 4 289 грн. |
Вытяжка Perfelli k 6402 bl 850 led | 3 956 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Perfelli K 6402 BL 850 LED
Ціни на Perfelli K 6402 BL 850 LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli K 6402 WH 850 LED білий | від 3 702 грн. | 21 пропозиція | ||
Perfelli K 6402 I 850 LED нержавіюча сталь | від 3 702 грн. | 20 пропозицій | ||
Perfelli K 6402 IV 850 LED слонова кістка | від 3 702 грн. | 21 пропозиція | ||
Perfelli K 6402 SG 850 LED сірий | від 3 702 грн. | 21 пропозиція | ||
Perfelli K 6402 BL 850 LED чорний | від 3 702 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →