Витяжка Perfelli VICCO 6HM WH білий
Фото 8 |
Perfelli VICCO 6HM WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli VICCO 6HM WH білий
Усі ціни 10 →Perfelli Perfelli Vicco 6HM Bianco | 3 899 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli VICCO 6HM BIANCO | 3 899 грн. |
Вытяжка декоративная наклонная Perfelli vicco 6hm bianco | 3 899 грн. |
Кухонная вытяжка Perfelli VICCO 6HM BIANCO | 3 899 грн. |
Вытяжка Perfelli VICCO 6HM BIANCO | 3 899 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Perfelli VICCO 6HM WH
Ціни на Perfelli VICCO 6HM WH |
---|---|---|---|---|
Perfelli VICCO 6HM WH білий | від 3 677 грн. | 10 пропозицій | ||
Perfelli VICCO 6HM BL чорний | від 3 582 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →