Витяжка Perfelli Riva Nero чорний
Фото 8 |
Perfelli Riva Nero чорний 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli Riva Nero чорний
Усі ціни 8 →Витяжка декоративна похила Perfelli RIVA NERO | 5 849 грн. |
Вытяжка Perfelli Riva Nero | 5 850 грн. |
PERFELLI RIVA NERO | 5 599 грн. |
Вытяжка декоративная наклонная Perfelli riva nero | 5 791 грн. |
Кухонная вытяжка Perfelli RIVA NERO | 5 557 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Perfelli Riva Nero
Ціни на Perfelli Riva Nero |
---|---|---|---|---|
Perfelli Riva Bianca білий | від 5 469 грн. | 16 пропозицій | ||
Perfelli Riva Nero чорний | від 5 557 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →