Витяжка Perfelli PL 5124 I LED нержавіюча сталь
Фото 10 |
Perfelli PL 5124 I LED нержавіюча сталь 2022 рік білий нержавіюча сталь |
|
Козиркова кухонна витяжка 2022 року випуску від бренду Perfelli - це рішення на стику початкового та середнього цінового сегмента. Ширина та глибина корпусу складає 50 см, що дозволяє ефективно поглинати забруднення, що утворюються при готуванні на стандартних 4-конфорочних плитах (варильних панелях). А висота 9 см допускає як звичайний пристінний монтаж, так і інтеграцію в кухонну шафу.
Витяжка Perfelli PL 5124 I LED здатна працювати на відведення чи рециркуляцію повітря. У комплект поставки входять два легкознімні алюмінієві фільтри, які утримують жир і тим самим захищають мотор. А ось для очищення повітря (режим рециркуляції) необхідно додатково придбати сумісні активні фільтри. 100-ватний двигун забезпечує помірну продуктивність (близько 550 м ³ / год), так що при роботі на відведення модель підходить для відносно невеликих приміщень. За допомогою звичних кнопкових перемикачів можна вибрати одну з трьох швидкостей роботи (вони також прямо впливають на рівень шуму - діапазон від 56 до 64 дБ), а також включити додаткове світлодіодне підсвічування для покращення оглядовості зони приготування їжі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Купити Perfelli PL 5124 I LED нержавіюча сталь
Perfelli Perfelli PL 5124 I LED 5902767159333 | 2 799 грн. |
Вытяжка Perfelli Pl 5124 I Led | 2 800 грн. |
Витяжка Perfelli PL 5124 I LED | 2 799 грн. |
Витяжка Perfelli PL 5124 I LED | 2 499 грн. |
Витяжка кухонна настінна плоска шириною 50 см Perfelli PL 5124 I LED, нерж | 2 715 грн. |
Модификації Perfelli PL 5124 I LED
Ціни на Perfelli PL 5124 I LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli PL 5124 WH LED білий | від 2 499 грн. | 5 пропозицій | ||
Perfelli PL 5124 I LED нержавіюча сталь | від 2 499 грн. | 5 пропозицій |