Витяжка Perfelli PL 5142 I LED нержавіюча сталь
Фото 6 | Очікується у продажу 2 849 грн. Тип і монтаж: пристінна / вбудована; Оформлення: козиркова; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Потужність (Вт): 90; Продуктивність (мотор) (м³/год): 550; Продуктивність (відведення макс.) (м³/год): 185; Мін. рівень шуму (дБ): 57; Макс. рівень шуму (дБ): 65; Кількість швидкостей: 3 |
Perfelli PL 5142 I LED нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Perfelli PL 5142 I LED
Ціни на Perfelli PL 5142 I LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli PL 5142 W LED білий | від 2 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Perfelli PL 5142 BR LED коричневий | від 2 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Perfelli PL 5142 IV LED слонова кістка | від 2 764 грн. | 1 пропозиція | ||
Perfelli PL 5142 BL LED чорний | від 2 764 грн. | 1 пропозиція |