Витяжка Perfelli DNS 6472 D 850 BL LED чорний
Фото 16 |
Perfelli DNS 6472 D 850 BL LED чорний 2021 рікпотужна |
|
Функціональна та продуктивна витяжка, якою під силу очищення повітря у досить просторій кухні або в кухонній зоні квартири-студії. У цій моделі використовується похила лицьова панель із декоративним ефектом. Глянцевий блиск загартованого скла зробить інтер'єр кухні більш цікавим та сучасним. Дана модель отримала привод потужністю 115 Вт, якому під силу очищати повітря зі швидкістю до 850 м / год.
Модель забезпечена сучасним та надійним у роботі електронним управлінням. Для налаштування режимів роботи вентиляційної системи використовується панель сенсорного введення. Кухонна витяжка Perfelli DNS 6472 D 850 BL LED робить очищення повітря гранично ефективним та зручним. Виробником передбачена опція роботи з таймера - техніка автоматично вимикається через 5 хвилин після активації таймера. Сенсорна панель керування робить налаштування пристрою максимально зручним, при цьому сенсор не заважатиме при чищенні лицьової панелі. Кухонна витяжка з похилим каналом вентиляції поєднує в собі гарну продуктивність та ефектний дизайн.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Купити Perfelli DNS 6472 D 850 BL LED чорний
Усі ціни 20 →Perfelli Perfelli DNS 6472 D 850 BL LED 5902767158442 | 5 489 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DNS 6472 D 850 BL LED | 5 489 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 6472 D 850 Bl Led | 5 290 грн. |
PERFELLI DNS 6472 D 850 BL LED | 5 222 грн. |
Вытяжка Perfelli dns 6472 d 850 bl led | 5 435 грн. |