Витяжка Perfelli Riva Bianca білий
Фото 9 |
Perfelli Riva Bianca білий 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli Riva Bianca білий
Усі ціни 15 →Perfelli Perfelli RIVA BIANCA | 5 849 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli RIVA BIANCA | 5 849 грн. |
Вытяжка Perfelli Riva Bianca | 5 850 грн. |
PERFELLI RIVA BIANCA | 5 599 грн. |
Вытяжка Perfelli riva bianca | 5 791 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Perfelli Riva Bianca
Ціни на Perfelli Riva Bianca |
---|---|---|---|---|
Perfelli Riva Bianca білий | від 5 469 грн. | 16 пропозицій | ||
Perfelli Riva Nero чорний | від 5 557 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →