Витяжка Perfelli K 6432 WH 850 LED Retro білий
Фото 11 |
Perfelli K 6432 WH 850 LED Retro білий 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli K 6432 WH 850 LED Retro білий
Усі ціни 19 →Perfelli Perfelli K 6432 WH 850 LED RETRO 5902767158848 | 4 999 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli K 6432 WH 850 LED RETRO | 4 999 грн. |
Perfelli K 6432 WH 850 LED RETRO | 4 999 грн. |
Вытяжка Perfelli K 6432 Wh 850 Led Retro | 4 999 грн. |
PERFELLI K 6432 WH 850 LED RETRO | 4 789 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →