Каструля Berlinger Haus Aquamarine BH-1878
Фото 4 |
Berlinger Haus Aquamarine BH-1878 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aquamarine BH-1878
Каструля Berlinger Haus Metallic Line AQUAMARINE Edition BH-1878 | 890 грн. |
Кастрюля с крышкой Berlinger Metallic Line AQUAMARINE Edition 2,2 л (BH-18 | 999 грн. |
Кастрюля с крышкой Berlinger Haus Metallic Line Aquamarine Edition 2,2 л ( | 999 грн. |
Каструля Berlinger Haus Metallic Line AQUAMARINE Edition BH-1878 | 1 068 грн. |
Модификації Berlinger Haus Aquamarine BH-1878
Ціни на Berlinger Haus Aquamarine BH-1878 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Aquamarine BH-1878 | від 890 грн. | 4 пропозиції | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-1879 | від 1 040 грн. | 7 пропозицій | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-7148 | від 1 640 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →