Каструля Edenberg EB-7408
Фото 7 |
Edenberg EB-7408 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-7408
Усі ціни 12 →EDENBERG EB-7408 | 742 грн. |
Каструля Edenberg Burgundy Metallic Line 2,6 л 20 см EB-7408 | 905 грн. |
Казан EDENBERG 2,6л мармурове покриття EB-7408 | 729 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-7408 2,6 л червона | 950 грн. |
Каструля 2.6л Edenberg 20cм скляна кришка та мармурове покриття (EB-7408) | 775 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Edenberg EB-7408
Ціни на Edenberg EB-7408 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-7408 | від 625 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-7409 | від 902 грн. | 1 пропозиція | ||
Edenberg EB-7410 | від 852 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-7411 | від 750 грн. | 14 пропозицій | ||
Edenberg EB-7412 | від 860 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →