Каструля Pepper Viva PR-2306-20
Фото 5 |
Pepper Viva PR-2306-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Viva PR-2306-20
Усі ціни 10 →Pepper Viva 20 см (PR-2306-20) Viva20см(PR-2306-20) | 495 грн. |
PEPPER PR-2306-20 | 1 081 грн. |
Pepper PR-2306-20 | 444 грн. |
Каструля Pepper Viva PR-2306-20 20 х 9.5 см 2.4 л (BP127321) | 492 грн. |
Каструля Pepper Viva PR-2306-20 2.4 л 20 см | 1 161 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Pepper Viva PR-2306-20
Ціни на Pepper Viva PR-2306-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Viva PR-2306-18 | від 412 грн. | 10 пропозицій | ||
Pepper Viva PR-2306-20 | від 444 грн. | 10 пропозицій | ||
Pepper Viva PR-2306-22 | від 510 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →