Каструля Pepper Marengo PR-2220
Фото 4 |
Pepper Marengo PR-2220 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Marengo PR-2220
Усі ціни 14 →Кастрюля Pepper Маренго 2,4 л (PR-2220) PR-2220 | 537 грн. |
Каструля Pepper Маренго 2,4 л (PR-2220) PR-2220 | 516 грн. |
Pepper Каструля Pepper Маренго 2,4 л (PR-2220) PR-2220 | 516 грн. |
Кастрюля Pepper ''Маренго'' PR-2220, 2.4л 124180 | 505 грн. |
Pepper Маренго 20х9 см 2,4 л (PR-2220) Маренго20х9см2,4л(PR-2220) | 519 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Pepper Marengo PR-2220
Ціни на Pepper Marengo PR-2220 |
---|---|---|---|---|
Pepper Marengo PR-2219 | від 858 грн. | 10 пропозицій | ||
Pepper Marengo PR-2220 | від 505 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Marengo PR-2221 | від 572 грн. | 11 пропозицій | ||
Pepper Marengo PR-2222 | від 1 058 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →