Каструля RiNGEL Fusion RG-2145-24
RiNGEL Fusion RG-2145-24 2.3 л4 л |
|
Внутрішнє тришарове антипригарне покриття.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Fusion RG-2145-24
Усі ціни 12 →Кастрюля Ringel Fusion с крышкой 24см/4л (RG-2145-24) | 901 грн. |
Каструля Ringel Fusion з кришкою 24см/4л (RG-2145-24) | 901 грн. |
Кастрюля RINGEL Fusion кастрюля 24 см с крышкой (RG-2145-24) RG-2145-24 | 900 грн. |
Ringel Fusion RG-2145-24 | 790 грн. |
Каструля Ringel Fusion Black 4 л із кришкою (RG-2145-24) RG-2145-24 | 948 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації RiNGEL Fusion RG-2145-24
Ціни на RiNGEL Fusion RG-2145-24 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Fusion RG-2145-20 | від 705 грн. | 13 пропозицій | ||
RiNGEL Fusion RG-2145-24 | від 790 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →