Монітор AOC Q27E3UAM 27 " чорний
Фото 9 |
AOC Q27E3UAM 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC Q27E3UAM 27 " чорний
Усі ціни 31 →AOC 27" Q27E3UAM Black Q27E3UAM | 10 289 грн. |
Монітор 27" AOC Q27E3UAM | 10 449 грн. |
Монитор TFT 27" AOC Q27E3UAM, QHD, VA, 75Гц, DP, HDMI, USB-hub, колонки, ч | 10 541 грн. |
Монітор Aoc Q27E3UAM | 10 525 грн. |
Монитор Aoc Q27E3UAM | 10 564 грн. |
ще 20 пропозицій