Монітор AOC 27E3UM 27 " чорний
Фото 8 |
Закрити
Шапка
AOC 27E3UM 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити AOC 27E3UM 27 " чорний
Усі ціни 6 →РК монітор AOC 27E3UMМонітор для дому та офісу AOC 27E3UM
Монітор AOC 27E3UM поєднує в собі стиль і функціональніст Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 979 грн. |
Монітор Aoc International 27" 27E3Um/Bk | 6 314 грн. Під замовлення Див. умови |
Монітор AOC 27E3UM | 5 984 грн. |
Aoc International 27" 27E3Um/Bk | 6 468 грн. Під замовлення Див. умови |
ЖК монитор AOC 27E3UMМонитор для дома и офиса AOC 27E3UM для дома и офисаМонитор AOC 27E3UM сочетает в себе стиль и функциональност Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 987 грн. |
РК монітор AOC 27E3UMМонітор для дому та офісу AOC 27E3UM
Монітор AOC 27E3UM поєднує в собі стиль і функціональніст Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 5 981 грн. |
Серія AOC Home (домашні)Порівняти в таблиці →
від 5 599 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, вебкамера, AMD FreeSync
від 6 278 грн.
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 8 844 грн.
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 7 995 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
від 7 304 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 41 167 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR
від 6 909 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 7 612 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 13 200 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
від 11 000 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, вебкамера, AMD FreeSync
від 4 834 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 6 839 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 15 280 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки
від 12 490 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, вебкамера, VESA Adaptive-Sync
від 4 024 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR
АксесуариВсі аксесуари для AOC 27E3UM →
від 5 579 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 5 899 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 5 мс, MPRT 1 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
від 6 888 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 5 999 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, *VA, відгук 6 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 5 453 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 4 312 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 5 039 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 5 044 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync
від 4 879 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 5 585 грн.
27 ", 1920x1080 (16:9), вигнутий, 1500 R, *VA, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, динаміки