Спальний мішок Pinguin Mistral PFM 195
Відео 2Фото 18 |
Pinguin Mistral PFM 195 185x85 см, t 3 °C195x85 см, t 3 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Mistral PFM 195
Усі ціни 23 →Спальный мешок Pinguin Mistral PFM (3/-3°C), 195 см - Left Zip, Green (PNG | 4 100 грн. |
Спальний мішок Pinguin Mistral PFM 195 Left Zip, Green PNG 235340 | 3 900 грн. |
Спальний мішок Pinguin Mistral PFM (3/-3°C), 195 см - Left Zip, Green (PNG | 3 900 грн. |
Спальний мішок Pinguin Mistral PFM 195 см Green Left Zip (PNG 235340) PNG | 4 100 грн. |
Pinguin Mistral PFM 195 Green Left Zip (PNG 235340) MistralPFM195GreenLeft | 3 589 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pinguin Mistral PFM 195
Ціни на Pinguin Mistral PFM 195 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Mistral PFM 185 | від 3 588 грн. | 32 пропозиції | ||
Pinguin Mistral PFM 195 | від 3 589 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →