Спальний мішок Pinguin Savana PFM 195 2020
Pinguin Savana PFM 195 2020 |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Savana PFM 195 2020
Усі ціни 46 →Спальний мішок Pinguin Savana (5/0°C) 195 см - left green (PNG 236347) 202 | 3 731 грн. |
Спальний мішок Pinguin Savana PFM 195 2020 (Blue, Left Zip) PNG 236354 | 3 549 грн. |
Спальник Pinguin Savana PFM 195 2020 (Blue, Left Zip) (PNG 236354) | 3 731 грн. |
Спальний мішок Pinguin Savana (5/0°C), 195 см - Left Zip, Blue (PNG 236354 | 3 549 грн. |
Спальний мішок Pinguin Savana PFM 195 2020 Green Left Zip (PNG 236347) PNG | 3 731 грн. |
ще 20 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель Topas 175 - довжина мішка 175 см
- Модель Topas 185 - довжина мішка 185 см
- Модель Topas 195 - довжина мішка 195 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →