Літня шина Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y Run Flat
Відео 26Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y Run Flat
Усі ціни 8 →Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y ROF 51243 | 10 569 грн. |
Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y Run Flat | 12 446 грн. |
Pirelli Pirelli P7 Cinturato 275/40 R18 99Y Run Flat | 10 533 грн. |
Шини Pirelli Cinturato P7 275/40 ZR18 99Y Run Flat MOE * | 11 353 грн. |
Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y R-F | 11 067 грн. |
ще 3 пропозиції
2 4 13 49 |
Купив дані шини у розмірі 205/60 R16. Виробництво РФ. Збалансувалися добре. Катаюсь вже 5тис км. Збалансовані характеристики за комфортом, керуванням та безпекою. Дуже задоволень. Преміум клас це преміум клас! Чи не шумні. Прекрасна керованість та гальмування. У міру тверді. Ціна кусається. Інтернет-магазин, в якому купував цей товар. Роман: |
Этой резиной машина была укомплектована с завода. Размер 225/45-17.
За три недели эксплуатации убил 3 покрышки, при том, что езжу аккуратно, стаж вождения 32 года. Последнюю разрубил, поймав не большую ямку на скорости 40 км/ч. Сама по себе шина не плохая по ездовым характеристикам, но она не для наших дорог. Может быть с широким профилем и будет более устойчива к повреждениям, но в узкопрофильных размерах это просто кошмар: езда превращается в сплошную нервотрепку и постоянно думаешь только о том, что бы не поймать очередную выбоину. Установил шины другого бренда в таком же размере - езжу по тем же дорогам уже почти год, все колеса целые. Относительно тихая, хорошо держит дорогу. Ужасно слабые боковины. Любая пойманная ямка = шина на свалку. користуюся Pirelli Cinturato P7 місяць і більше |
Показано 2 з 74 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y Run Flat
Ціни на Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y | від 9 877 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y Run Flat | від 10 533 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 99Y Run Flat BMW/Mini | від 9 880 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 103Y | від 9 714 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 103Y BMW/Mini | від 9 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 103Y Mercedes-Benz | від 5 909 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 275/40 R18 103Y Run Flat | від 11 398 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →