Літня шина Pirelli PZero PZ4 255/40 R19 100Y BMW/Mini
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 255/40 R19 100Y BMW/Mini 255/40 R19 100 W 255/40 R19 100 Y 255/40 R19 100 Y BMW/Mini 255/40 R19 100 Y RunFlat 255/40 R19 100 Y RunFlat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 255/40 R19 100Y BMW/Mini
Усі ціни 13 →Pirelli PZero (PZ4) 255/40 R19 100Y XL * | 9 788 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 255/40 R19 100Y XL * | 9 526 грн. |
Летние шины Pirelli PZero PZ4 255/40 ZR19 100Y XL * 1002225109 | 9 748 грн. |
Pirelli PZero (PZ4) 255/40 R19 100Y XL * KS | 6 847 грн. |
Pirelli P Zero PZ4 255/40 R19 100Y XL KS * 119762 | 6 922 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 255/40 R19 100Y BMW/Mini
Ціни на Pirelli PZero PZ4 255/40 R19 100Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 255/40 R19 100W | від 6 633 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R19 100Y | від 6 232 грн. | 27 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R19 100Y BMW/Mini | від 6 442 грн. | 13 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R19 100Y Run Flat | від 6 943 грн. | 12 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R19 100Y Run Flat BMW/Mini | від 7 155 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →