Літня шина Bridgestone Potenza S001 255/40 R19 100Y Audi
Відео 12Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza S001 255/40 R19 100Y Audi 255/40 R19 100 Y 255/40 R19 100 Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza S001 255/40 R19 100Y Audi
Bridgestone POTENZA S001 255/40 R19 100Y XL AO (8067068296) | 16 160 грн. |
Летние шины Bridgestone Potenza S001 255/40 ZR19 100Y XL AO 1000708649 | 8 303 грн. |
Bridgestone Potenza S001 255/40 ZR19 100Y AO | 8 232 грн. |
BRIDGESTONE POTENZA S001 255/40 R19 100Y AO XL DOT2021 | 7 080 грн. |
Bridgestone POTENZA S001 255/40 R19 100Y FR AO XL | 8 224 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Potenza S001 255/40 R19 100Y Audi
Ціни на Bridgestone Potenza S001 255/40 R19 100Y Audi |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza S001 255/40 R19 100Y | від 8 082 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Potenza S001 255/40 R19 100Y Audi | від 7 080 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →