Всесезонна шина Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R20 110W Land Rover
Відео 11Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R20 110W Land Rover |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R20 110W Land Rover
Усі ціни 14 →Шина Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R20 110W XL LR | 9 249 грн. |
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 ZR20 110W XL LR | 9 416 грн. |
Всесезонные шины Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 ZR20 110W XL LR | 9 361 грн. |
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 ZR20 110W XL LR | 9 854 грн. |
Шины Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 ZR20 110W XL LR | 9 980 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R20 110W Land Rover
Ціни на Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R20 110W Land Rover |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R20 110W | від 8 842 грн. | 23 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R20 110W Land Rover | від 9 059 грн. | 14 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R20 110Y | від 23 096 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/55 R20 110Y Land Rover | від 8 660 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →