Всесезонна шина Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W
Відео 11Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W | 12 159 грн. |
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W 2612300 | 10 259 грн. |
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W | 10 970 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W
Ціни на Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110V | від 9 896 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110V Porsche | від 10 854 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W | від 10 259 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 265/50 R19 110W Maserati | від 11 293 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →