Всесезонна шина Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102Y
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102Y
PIRELLI Всесезонна шина PIRELLI Scorpion Zero All Season 265/35R22 102Y XL | 12 896 грн. |
Всесезонна шина PIRELLI Scorpion Zero All Season 265/35R22 102Y XL | 12 834 грн. |
Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102Y | 17 757 грн. |
Шини Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 ZR22 102Y XL Elect PNCS T0 | 13 336 грн. |
Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102Y XL Elect 3797800 | 11 838 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102Y
Ціни на Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102V | від 12 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102V Volvo | від 12 765 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102W | від 12 750 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102W Tesla | від 12 648 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Zero All Season 265/35 R22 102Y | від 11 838 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →