Зимова шина Pirelli Winter SnowControl Serie II 205/55 R16 91H
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SnowControl Serie II 205/55 R16 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SnowControl Serie II 205/55 R16 91H
Pirelli Winter SnowControl Serie II (205/55R16 91H) | 2 988 грн. |
Pirelli Winter SnowControl II (205/55R16 91H) | 2 963 грн. |
PIRELLI WINTER 190 SNOWCONTROL 2 205/55 R16 91 H | 2 879 грн. |
Pirelli Winter 190 Snowcontrol 2 (205/55R16 91H) | 2 885 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →