Зимова шина Falken Eurowinter HS01 205/55 R16 91H
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter HS01 205/55 R16 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter HS01 205/55 R16 91H
Усі ціни 20 →Шина Falken EUROWINTER HS01 205/55 R16 91H | 2 945 грн. |
Falken Eurowinter HS01 205/55 R16 91H | 3 115 грн. |
Falken Eurowinter HS01 205/55 R16 91H | 3 100 грн. |
Falken Eurowinter HS01 (205/55R16 91H) | 3 054 грн. |
Зимова шина FALKEN Eurowinter HS01 205/55R16 91H | 2 942 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Eurowinter HS01 205/55 R16 91H
Ціни на Falken Eurowinter HS01 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS01 205/55 R16 91H | від 2 942 грн. | 20 пропозицій | ||
Falken Eurowinter HS01 205/55 R16 91H Run Flat | від 3 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Falken Eurowinter HS01 205/55 R16 91T | від 3 809 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →