Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   PLAMIX

Змішувач PLAMIX Oscar 001 PM0023

Фото - Змішувач PLAMIX Oscar 001 PM0023
Фото 3
PLAMIX Oscar 001 PM0023
Колір
Призначеннядля умивальника
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Формапрямий
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Підведення водишланги
Інше
Матеріал корпусапластик
Покриття корпусухром
чорний з хромом, білий з хромом
Країна походження брендуКитай
Дата додавання на E-Katalogсічень 2022
Маркування виробника
PM0023

PM0024

PM0601

Без підводки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.

Купити PLAMIX Oscar 001 PM0023

Усі ціни 75 →

Змішувач для умивальника PLAMIX Oscar-001 Chrome (PM0023) PM0023

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
538 грн.

Смеситель для умывальника Plamix Oscar-001 хром PM0023

Смеситель для умывальника Plamix Oscar-001 Chrome (без подводки) (PM0023)Характеристики :Ед. в упак. : 30Объем ящ. : 0,068Вес... щеящ. : 14,700MAX разница давления горячей и холодной воды (бар) : 1,50Вид изделия : Смесители для умывальника низкиеВысота до излива (мм) : 90Высота смесителя (мм) : 160Высота смесителя (см) : 16-20Гарантия на детали смесителя (мес) : 12Гарантия на корпус смесителя (мес) : 24Диаметр картриджа (мм) :
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
484 грн.

Смеситель для раковины PLAMIX Oscar-001 Chrome (PM0023)

Allbattery.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
592 грн.

Змішувач для умивальника PLAMIX Oscar-001 Chrome (PM0023)

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Змішувач для раковини PLAMIX Oscar-001 білий (PM0022)

Маркетплейс: Rozetka.ua  VMP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
435 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на PLAMIX Oscar 001 PM0023