ДБЖ Powercom RPT-600AP Schuko 600 ВА (00210188)
Powercom RPT-600AP Schuko 600 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom RPT-600AP Schuko 600 ВА
Усі ціни 27 →Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-600AP Schuko 600ВА / 360Вт лі | 2 613 грн. |
Powercom Powercom RPT-600AP Schuko | 2 613 грн. |
ИБП UPS Powercom Raptor RPT 600AP Schuko (RPT-600AP Schuko) | 2 588 грн. |
ДБЖ Powercom RPT-600AP 600VA/360W USB 3 SCHUKO | 2 613 грн. |
Powercom RPT-600AP Schuko | 2 613 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Powercom RPT-600AP Schuko
Ціни на Powercom RPT-600AP Schuko |
---|---|---|---|---|
Powercom RPT-600AP Schuko 600 ВА | від 2 442 грн. | 28 пропозицій | ||
Powercom RPT-800AP Schuko 800 ВА | від 2 930 грн. | 27 пропозицій | ||
Powercom RPT-1000AP Schuko 1000 ВА | від 3 637 грн. | 22 пропозиції |