ДБЖ PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 1500 ВА
Фото 8 |
PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 1500 ВА
Усі ціни 6 →PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 (VFI 1500 RMG PF1) | 29 889 грн. |
ДБЖ безперервної дії (Online) PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 (10122113) | 30 056 грн. |
PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 (VFI 1500 RMG PF1) | 29 040 грн. |
Power Walker awaryjny UPS On-Line 1500VA, 8x IEC, USB, RS-232, LCD, Rack 1 | 30 299 грн. |
ИБП непрерывного действия (Online) PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 (10122113) | 30 062 грн. |
ДБЖ безперервної дії (Online) PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 (10122113) 1012 | 31 448 грн. |
Модификації PowerWalker VFI 1500 RMG PF1
Ціни на PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 1500 ВА | від 29 040 грн. | 6 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 RMG PF1 2000 ВА | від 35 160 грн. | 2 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 3000 ВА | від 44 480 грн. | 18 пропозицій |