ДБЖ PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 ВА (10122198)
Фото 4 |
PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 ВА
Усі ціни 24 →ИБП непрерывного действия (Online) PowerWalker VFI 2000 ICR IoT (10122198) | 31 200 грн. |
ДБЖ безперервної дії (Online) PowerWalker VFI 2000 ICR IoT (10122198) | 26 020 грн. |
ДБЖ безперервної дії (online) PowerWalker VFI 2000 ICR IoT (10122198) Rack | 31 201 грн. |
PowerWalker Vfi 2000 Icr IoT (10122198) | 30 800 грн. |
PowerWalker Vfi 2000 Icr IoT (10122198) | 30 800 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації PowerWalker VFI 2000 ICR IoT
Ціни на PowerWalker VFI 2000 ICR IoT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 ВА | від 17 620 грн. | 26 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 1500 ICR IoT 1500 ВА | від 21 560 грн. | 5 пропозицій | ||
PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 ВА | від 25 720 грн. | 24 пропозиції | ||
PowerWalker VFI 3000 ICR IoT 3000 ВА | від 35 614 грн. | 24 пропозиції |