Зрошувач Presto-Ps SP-3103
Фото 10 |
Presto-Ps SP-3103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps SP-3103
Спринклер PRESTO-PS Римський фрегат на ніжці (SP-3103) | 156 грн. |
Дощувач Presto-PS Римський фрегат на ніжці (SP-3103) | 139 грн. |
Дощувач Presto-PS зрошувач круговий регульований Римський фрегат на ніжці | 169 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →