Велосипед Pride Revenge 9.2 2023 frame M (SKD-55-20)
Фото 3 |
Pride Revenge 9.2 2023 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Revenge 9.2 2023 frame M
Велосипед 29" Pride REVENGE 9.2 рама - M 2024 жовтий SKD-55-20 | 48 600 грн. |
Велосипед 29" Pride Revenge 9.2 (2023) желтый M (170-180 см) SKD-55-20 | 48 600 грн. |
Pride Велосипед Pride REVENGE 9.2 29" рама - M 2023 желтый SKD-55-20 | 48 600 грн. |
Велосипед 29 Pride Revenge 9.2 2023 19 желтый/серый/розовый SKD-55-20 | 48 600 грн. |
Модификації Pride Revenge 9.2 2023 frame M
Ціни на Pride Revenge 9.2 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
Pride Revenge 9.2 2023 frame L | від 48 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Pride Revenge 9.2 2023 frame M | від 48 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Pride Revenge 9.2 2023 frame XL | від 48 600 грн. | 4 пропозиції |