Велосипед Pride Rocksteady AL 7.2 2022 frame XL (SKD-73-72)
Фото 3 |
Pride Rocksteady AL 7.2 2022 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Rocksteady AL 7.2 2022 frame XL
Велосипед 27,5" Pride ROCKSTEADY AL 7.2 рама - XL 2023 чорний SKD-73-72 | 14 337 грн. |
Велосипед 27,5" Pride ROCKSTEADY AL 7.2 (2022) черный XL (185-195 см) SKD- | 14 337 грн. |
Велосипед 27,5" Pride ROCKSTEADY AL 7.2, рама XL, 2023, чорний SKD-73-72 | 14 337 грн. |
Pride Велосипед Pride ROCKSTEADY AL 7.2 27,5" рама ХL (2022) Черный SKD-73 | 14 338 грн. |
Велосипед 27,5 Pride Rocksteady AL 7.2 2023 22 черный SKD-73-72 | 20 482 грн. |