Велосипед Pride Revenge 9.2 2023 frame XL (SKD-12-21)
Фото 3 |
Pride Revenge 9.2 2023 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Revenge 9.2 2023 frame XL
Велосипед 29" Pride REVENGE 9.2 рама - XL 2024 жовтий SKD-12-21 | 48 600 грн. |
Велосипед 29" Pride Revenge 9.2 (2023) желтый XL (190-200 см) SKD-12-21 | 48 600 грн. |
Pride Велосипед Pride REVENGE 9.2 29" рама - XL 2023 желтый SKD-12-21 | 48 600 грн. |
Велосипед 29 Pride Revenge 9.2 2023 23 желтый/серый/розовый SKD-12-21 | 48 600 грн. |
Модификації Pride Revenge 9.2 2023 frame XL
Ціни на Pride Revenge 9.2 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Pride Revenge 9.2 2023 frame L | від 48 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Pride Revenge 9.2 2023 frame M | від 48 600 грн. | 4 пропозиції | ||
Pride Revenge 9.2 2023 frame XL | від 48 600 грн. | 4 пропозиції |