Велосипед Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame S
Відео 8Фото 4 |
Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame S рама Mрама S |
|
У порівнянні з моделлю 2019 року, ця версія має в комплекті осі.
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame S
Велосипед 27,5" Pride ROCX DIRT Tour рама - S зелений 2022 SKD-01-43 | 42 560 грн. |
Велосипед 28" Pride ROCX DIRT Tour (2022) S (160-170 см) колеса 27.5 SKD-0 | 42 560 грн. |
Велосипед 27,5" Pride ROCX DIRT Tour зелений, 2022 SKD-01-43 | 42 560 грн. |
Pride Велосипед Pride Rocx Dirt Tour 27,5" 2022 размер S Зеленый SKD-01-43 | 42 560 грн. |
Велосипед 27,5 Pride ROCX Dirt Tour 2022 16 зеленый SKD-01-43 | 53 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame S
Ціни на Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame S |
---|---|---|---|---|
Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame M | від 42 560 грн. | 6 пропозицій | ||
Pride Rocx Dirt Tour 2021 frame S | від 42 560 грн. | 5 пропозицій |