Змішувач Primera Shape 10140015
Primera Shape 10140015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Shape 10140015
Усі ціни 13 →Змішувач для душа PRIMERA Shape хром 10140015 0140015 | 1 194 грн. |
Змішувач для душу Primera Shape (колір - хром) 10140015 10140015 | 1 989 грн. |
Primera Primera Shape 10140015 330121 | 1 099 грн. |
Змішувач для душу одноважільний PRIMERA SHAPE хром латунь без душового наб | 1 250 грн. |
Змішувач для душу Primera SHAPE (10140015) 10140015 | 1 099 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →