Змішувач KRONER Bremen-C050 CV014165
Фото 7 |
KRONER Bremen-C050 CV014165 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Bremen-C050 CV014165
Усі ціни 25 →Kroner Kroner KRP Bremen - C050 | 1 491 грн. |
Змішувач для душу одноважільний KRONER Bremen хром латунь з душовим наборо | 1 491 грн. |
Смеситель для душа Kroner KRP Bremen-C050 197132 | 1 491 грн. |
Змішувач для душу Kroner KRP Bremen-C050 (CV014165) CV014165 | 1 491 грн. |
Змішувач для душу Kroner KRP Bremen-C050 хром | 1 491 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →