Душова кабіна Radaway Eos KDJ-B 80x100 ліва
Фото 4 |
Radaway Eos KDJ-B 80Lx100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Eos KDJ-B 80x100 ліва
Кабіна душова Radaway EOS KDJ-B 80х100 37443-01-01NL | 29 400 грн. |
Душова кабіна Radaway EOS KDJ-B 80x100см 37443-01-01NL | 23 491 грн. |
Душова кабіна Radaway Eos KDJ-B 80x100 (Колір скла - інтімато) ліва 37443- | 32 600 грн. |
Душова кабіна Radaway Eos KDJ-B 80x100 (Колір скла - прозоре) ліва 37443-0 | 29 400 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Eos KDJ-B 80Lx100:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
- арт. 37443-01-01NL — колір скла: прозоре
- арт. 37443-01-12NL — колір скла: "интимато"
Модификації Radaway Eos KDJ-B
Ціни на Radaway Eos KDJ-B |
---|---|---|---|---|
Radaway Eos KDJ-B 80x80 ліва | від 28 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ-B 80x80 права | від 28 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ-B 80x100 ліва | від 23 491 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ-B 80x100 права | від 23 491 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ-B 90x90 ліва | від 29 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Eos KDJ-B 90x90 права | від 23 491 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →