Душова кабіна Radaway Fuenta New KDD-B 90x90
Фото 4 |
Radaway Fuenta New KDD-B 90x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Fuenta New KDD-B 90x90
Усі ціни 8 →Душова кабіна RADAWAY Fuenta New KDD-B 90x90 без піддона (384071-01-01L, 3 | 56 330 грн. |
Права частина кабіни Radaway Fuenta New KDD-B/R 90x200 скло прозоре (38407 | 27 495 грн. |
Ліва частина кабіни Radaway Fuenta New KDD-B/L 90x200 скло прозоре (384071 | 27 495 грн. |
Душова кабіна Fuenta New KDD-B 900Rx2200 хром/прозоре 384071-01-01R (TM Ra | 27 284 грн. |
Душова кабіна Fuenta New KDD B без порогу 900Rx2000 хром/прозоре 384071-01 | 26 277 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Fuenta New KDD-B 90x90:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
Модификації Radaway Fuenta New KDD-B
Ціни на Radaway Fuenta New KDD-B |
---|---|---|---|---|
Radaway Fuenta New KDD-B 80x80 | від 26 277 грн. | 5 пропозицій | ||
Radaway Fuenta New KDD-B 90x90 | від 26 277 грн. | 8 пропозицій | ||
Radaway Fuenta New KDD-B 100x100 | від 26 935 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →