Душова кабіна Ravak Supernova 80x80
Фото 8 |
Ravak Supernova SKKP6-80 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Supernova 80x80
Усі ціни 10 →Душова кабіна напівкругла RAVAK Supernova SKKP6 дводверна без піддону 80x8 | 26 316 грн. |
Ravak Ravak Душ. штора SKKP 6-80 195 transparent, чорний, напівкругла, скл | 20 638 грн. |
Душевая кабина RAVAK Supernova SKKP6-80 полукруглая, 800x800 мм h1850, про | 16 760 грн. |
Душевая кабина Ravak Supernova SKKP6-80 Transparent, черный профиль 3204O3 | 24 424 грн. |
Душова кабіна напівкругла RAVAK Supernova SKKP6 дводверна без піддону 80x8 | 24 424 грн. |
ще 5 пропозицій
Користуємось багато років цією чудовою душовою від Ravak. Жодних проблем при правильному встановленні не було і не буде. Зручна
Міцна Герметична Надійна Красива Найдорожче за більшість подібних кабін у будівельних магазинах. Ruslan ShiZ: користуюся Ravak Supernova SKKP6-80 більше року |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Додаткові функції і можливості душової кабіни Ravak Supernova SKKP6-80:
- Виріб складається з 2 нерухомих і 4 рухомих частин
- AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
- Колір профілів — білий
- Піддон купується окремо
Модификації Ravak Supernova
Ціни на Ravak Supernova |
---|---|---|---|---|
Ravak Supernova 80x80 | від 12 565 грн. | 10 пропозицій | ||
Ravak Supernova 90x90 | від 12 915 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →