Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Tactile Switch
Відео 11Фото 3 |
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Tactile Switch |
|
Високоякісна компактна механічна ігрова клавіатура з фірмовими перемикачами GL Tactile і трьома типами підключення (бездротовий по Bluetooth, безпровідне по радіоканалу 2,4 ГГц і кабельне по інтерфейсу USB). До переваг цієї моделі також варто віднести надзвичайно міцну конструкцію (сталеве підстава + алюмінієвий корпус типу Skeleton), наявність вбудованої пам'яті для зберігання налаштувань і керовану RGB LED-підсвічування Logitech Lightsync.
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на хардкорних геймерів і кіберспортсменів. Завдяки своїй винятковій надійності, швидкого відгуку і точного тактильного зворотного зв'язку, клавіатура Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless може стати важливою підмогою на шляху до вершини кіберспортивного Олімпу. Важливою особливістю цієї моделі стала можливість організації надшвидкісного бездротового підключення по радіоканалу (технологія Lightspeed) з затримкою не більше 1 мс.
Завдяки відсутності цифрового блоку, ця модель не обмежує користувача при активній роботі з мишею, а знімних кабель забезпечує зручну перевезення пристрою. Система підсвічування дозволяє візуально виділити важливі клавіші або наочно підкреслити приналежність гравця до певної команді. Ефекти і анімацію RGB LED-підсвічування можна налаштувати за допомогою ПЗ Logitech HUB. Ємності вбудованого акумулятора вистачить як мінімум на 40 год активної роботи з включеною підсвіткою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Tactile Switch
Усі ціни 12 →Клавіатура Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless RGB Tactile Carbon (920-0 | 8 999 грн. |
Logitech G915 TKL LIGHTSPEED Tactile 920-009503 | 8 299 грн. |
Клавіатура Logitech G915 TKL Tactile ENG (920-009503) 920-009503 | 7 999 грн. |
LOGITECH G915 Biały (920009664) | 9 184 грн. |
Клавіатура Logitech G915 TKL Tactile (920-009503) | 7 999 грн. |
Клавіатура Logitech G915 TKL це шедевр за всіма пріоритетами, а запах у неї дорогих парфумів, дуже задоволений фірмою Logitech. Дизайн, дуже круте підсвічування, зручне, заряд батареї тримає дуже довго, грав я на ній щодня, заряду вистачило на три місяці, якщо вимкнути підсвічування вистачить заряду на багато довше, і програмне забезпечення Logitech G HUB. Немає. |
Модификації Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless
Ціни на Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless |
---|---|---|---|---|
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Clicky Switch | від 6 831 грн. | 41 пропозиція | ||
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Linear Switch | від 8 692 грн. | 2 пропозиції | ||
Logitech G915 TKL Lightspeed Wireless Tactile Switch | від 7 999 грн. | 12 пропозицій |