Змішувач REA Luppo REA-B5668
Фото 5 |
REA Luppo REA-B5668 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Luppo REA-B5668
Усі ціни 15 →Rea Rea Luppo REA-B5668 | 2 746 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний REA LUPPO BLACK чорний латунь REA-B | 2 746 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Luppo black mat (REA-B5668) | 2 746 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA LUPPO BLACK чорний низький REA-B56 | 2 746 грн. |
Смеситель для раковины (умывальника) REA LUPPO BLACK черный низкий rea-000 | 2 746 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →