Смеситель REA Luppo REA-B5668
Фото 5 |
REA Luppo REA-B5668 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Luppo REA-B5668
Все цены 13 →Rea Rea Luppo REA-B5668 | 2 746 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний REA LUPPO BLACK чорний латунь REA-B | 2 746 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Luppo чорний низький (REA-B5668) REA-B5668 | 2 746 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Luppo black mat (REA-B5668) | 2 746 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA LUPPO BLACK чорний низький REA-B56 | 2 746 грн. |
eще 8 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →