Змішувач REA Parker REA-B4812
Фото 9 |
REA Parker REA-B4812 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Parker REA-B4812
Усі ціни 11 →Rea Rea Parker Brushed Gold REA-B4810 | 5 949 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом REA B4812 PARKER сатин латунь | 5 773 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Parker золото мат високий (REA-B4810) REA-B48 | 5 949 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Parker nikiel, високий (REA-B4812) | 5 773 грн. |
Змішувач для раковини Rea Parker nikiel (REA-B4812) REA-B4812 | 5 773 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →