Змішувач REA Verso REA-B9140
Фото 9 |
REA Verso REA-B9140 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Verso REA-B9140
Усі ціни 13 →Rea Rea Verso Nikiel Brushed REA-B9140 | 6 160 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Verso сталь мат високий (REA-B9140) REA-B9140 | 6 160 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Verso золото матовой високий (REA-B6564) | 5 632 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA VERSO BRUSHED GOLD високий | 5 632 грн. |
Смеситель для раковины (умывальника) REA VERSO BRUSHED GOLD высокий rea-00 | 5 632 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →