Змішувач REA Polo REA-B9977
Фото 5 |
REA Polo REA-B9977 |
|
Із вбудованим аератором.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Polo REA-B9977
Усі ціни 8 →Змішувач для умивальника одноважільний REA POLO білий/хром латунь REA-B994 | 2 746 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA POLO WHITE-CHROME низький REA-B994 | 2 746 грн. |
Смеситель для умывальника Rea Polo низкий белый/хром REA-B9941 | 2 746 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA POLO WHITE-CHROME низький (REA-B99 | 2 746 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA POLO BLACK GOLD низький REA-B9977 | 3 133 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →