Смеситель REA Polo REA-B9977
Фото 5 |
REA Polo REA-B9977 |
|
Со встроенным аэратором.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Polo REA-B9977
Все цены 6 →Змішувач для умивальника одноважільний REA POLO білий/хром латунь REA-B994 | 2 746 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Polo білий хром низький (REA-B9941) REA-B9941 | 2 746 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA POLO WHITE-CHROME низький REA-B994 | 2 746 грн. |
Смеситель для умывальника Rea Polo низкий белый/хром REA-B9941 | 2 746 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Polo чорний золото низький (REA-B9977) REA-B9 | 3 133 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA POLO BLACK GOLD низький REA-B9977 | 3 133 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →