Змішувач REA Tess REA-B8800
Фото 32 |
REA Tess REA-B8800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Tess REA-B8800
Усі ціни 62 →Змішувач для умивальника Rea Tess чорний REA-B0229 | 3 555 грн. |
Rea Rea Tess REA-B0229 | 3 555 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом REA TESS CHROM хром латунь REA | 3 133 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Tess хром високий (REA-B8800) REA-B8800 | 3 133 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Tess gold, високий (REA-B5660) | 4 083 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →