Смартфон Realme C30 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 40Фото 13 |
Realme C30 32 ГБ / 2 ГБ
Екран:6.5 ", 1600х720 (20:9), 270 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T612
Камера:8 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:182 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme C30 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 6 →Realme C30 2/32GB Denim Black | 3 599 грн. |
Realme C30 2/32GB Black ( Global Version ) | 4 031 грн. |
Realme C30 2/32GB Lake Blue | 3 599 грн. |
Realme C30 2/32GB Bamboo Green | 3 599 грн. |
Realme C30 2/32GB Blue ( Global Version ) | 4 031 грн. |
Realme C30 2/32GB Green ( Global Version ) | 4 031 грн. |
Чудовий бюджетник, 3/32, гарний процесор, при використанні немає відчуття "ущербності" не висне. Вільної оперативної пам'яті 1,1-1,3гб. Автономність, чудовий процесор та швидкість роботи, якість розмовного мікрофону, фізичний датчик наближення. Скромний по якості основний динамік, не дуже гучний але якісний розмовний динамік, немає чохла в комплекті Иван Иванович: користуюся Realme C30 32GB/3GB менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Realme C30
Ціни на Realme C30 |
---|---|---|---|---|
Realme C30 32 ГБ / 2 ГБ | від 3 599 грн. | 6 пропозицій | ||
Realme C30 32 ГБ / 3 ГБ | від 3 602 грн. | 2 пропозиції | ||
Realme C30 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 999 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →