Каструля Krauff Elite 26-238-054
Krauff Elite 26-238-054 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Elite 26-238-054
Усі ціни 6 →Кастрюля Krauff 1.3 л 14 см (26-238-054) | 777 грн. |
Каструля Krauff 1.3 л 14 см (26-238-054) | 790 грн. |
Каструля Krauff зі скляною кришкою 14см, 26-238-054 | 669 грн. |
Krauff 26-238-054 | 745 грн. |
Krauff 26-238-054 14 см 26-238-05414см | 669 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Krauff 14 см (26-238-054) | 669 грн. |
Модификації Krauff Elite 26-238-054
Ціни на Krauff Elite 26-238-054 |
---|---|---|---|---|
Krauff Elite 26-238-054 | від 669 грн. | 6 пропозицій | ||
Krauff Elite 26-238-055 | від 699 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff Elite 26-238-056 | від 779 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauff Elite 26-238-057 | від 818 грн. | 11 пропозицій | ||
Krauff Elite 26-238-058 | від 911 грн. | 11 пропозицій | ||
Krauff Elite 26-238-059 | від 1 226 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →